Mayoral Montlarda Sepette % 30 İndirim Mayoral Montlarda Sepette % 30 İndirim Mayoral Montlarda Sepette % 30 İndirim Mayoral Montlarda Sepette % 30 İndirim

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik İlkeleri

  • Gizlilik politikası Grunn Organik web sitesinin kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir Internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları aşağıda sıralanmıştır:
  • Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca Grunn Organik web sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dâhilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  • Bu gizlilik ilkeleri Grunn Organik sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Grunn Organik web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
  • Üye kayıt esnasında girilen e-mail adresine Grunn Organik tarafından gönderilen bilgilendirme ve duyuruları kabul etmiş sayılırsınız. Bilgilendirme almak istemiyorsanız hesap ayarlarınızdan pasif hale getirebilirsiniz.
  • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
  • Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla PAYLAŞILMAMAKTADIR.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu Grunn Organik sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Grunn Organik`in Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Grunn Organik`e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.”

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 256 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...